Izby

Aqualand si zakladá na tom, že jeho izby žiaria čistotou. Našim cieľom je neustále prekračovať očakávania našich hostí a preto stále prichádzame s novými a inovatívnymi spôsobmi ako na to. S týmto úmyslom sme na jar 2009 uskutočnili rozsiahlu renováciu, aby sme zlepšili vybavenie našej chaty a takto naďalej poskytovali našim hosťom originálne a pohodlné ubytovanie. 

Spoločné priestory

Chata má niekoľko spoločenských priestorov, ktoré môžu hostia využiť počas svojho pobytu.
 Je tu veľká spoločenská miestnosť, kde sa dá relaxovať pri kozube v ktorom praská horiace drevo. Oddýchnuť si môžete v pohodlných kreslách, na vankúšoch alebo pri stoloch, ktoré môžete využiť na ničnerobenie alebo zábavu

V každom krídle chaty je kuchyňa so základným vybavením, sporákom a chladničkou, ktoré sú hosťom plne k dispozícii.
Sú tu dve toalety a kúpeľne, po jednej na každej strane chaty. V chate nie sú izby s vlastným sociálnym zariadením.

Izby

 V chate je osem izieb, v ktorých je miesto pre dve až šesť osôb. Našou filozofiou je “čím viac, tým veselšie”  a preto nám prosím dajte vopred vedieť, aké má vaša skupina nároky na ubytovanie a my urobíme čo je v našich silách, aby nik nezostal mimo. Máme jednotnú sadzbu 12 € na osobu a noc, s možnosťou priobjednania si raňajok za cenu 5 €.
Zrušenie rezervácie: Pri rezervácii požadujeme 15% zálohu. Táto je nevratná v prípade stornovania pobytu do 2 dní pred návštevou. V prípade odvolania pobytu menej ako dva dni pred očakávaným začiatkom účtujeme 50% z jeho celkovej ceny.

Vo fotogalérii si môžete prezrieť fotky jednotlivých izieb


Cenník

Typ izby Počet postelí Cena
Súkromná izba - Jednoposteľová 1 25 €
Súkromná izba - Dvojposteľová 2 32 €
Súkromná izba - Trojposteľová 3 40 €
Súkromná izba - Štvorposteľová 4 50 €
Prístelka - Štvorposteľová izba 4 13 €
Prístelka -Šesťposteľová izba 6 12 €
     
Raňajky 5 €

V prípade väšej skupiny nás kontaktujte pre zľavu!